Stämmer Göteborg som ditt valda varuhus?
Mina önskelistor 0 Varukorg
HORNBACH Göteborg Öppettider
Minelundsvägen 8
417 05 Göteborg

order-goteborg@hornbach.com
+46 31-7799 - 300
mån - fre: 06:00 - 20:00 Uhr
lör: 08:00 - 18:00 Uhr
sön: 09:00 - 18:00 Uhr
Du skrev ut den här informationen den 2026-10-01 klockan 21:05. Observera att priserna på världsmarknaden och kortfristiga reaktioner kan göra att priserna ändras och därför kan avvika från din utskrift. Tack för din förståelse.

Lefranc Bourgeois

221 resultat
Hoppa över produktlista
  • Lefranc Bourgeois gel för integrering av material i en tub
    Lefranc Bourgeois
    Gel matt LEFRANC BOURGEOIS 120ml
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 75,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 625,00 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Lefranc Bourgeois akrylfärg, violett dioxazin, tub
    Lefranc Bourgeois
    Akrylfärg LEFRANC BOURGEOIS dioxazine violet 80ml
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 45,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 562,50 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Lefranc Bourgeois Gel för integrering av material för collage
    Lefranc Bourgeois
    Gel blank LEFRANC BOURGEOIS 120ml
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 62,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 516,67 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Lefranc Bourgeois akrylfärg i tub
    Lefranc Bourgeois
    Akrylfärg LEFRANC BOURGEOIS raw sienna 80ml
    Genomsnittligt betyg: 5 av 5 stjärnor. 1 Recension.
    pris — 45,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 562,50 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Tub smaragdgrön akrylfärg av märket Lefranc Bourgeois
    Lefranc Bourgeois
    Akrylfärg LEFRANC BOURGEOIS viridian 80ml
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 45,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 562,50 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Lefranc Bourgeois akrylfärgockragul
    Lefranc Bourgeois
    Akrylfärg LEFRANC BOURGEOIS yellow ochre 80ml
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 45,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 562,50 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Lefranc Bourgeois akrylfärg i tub, Paynes grå
    Lefranc Bourgeois
    Akrylfärg LEFRANC BOURGEOIS payne's grey 80ml
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 45,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 562,50 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Tuber med akrylfärg bränd umbra från Lefranc Bourgeois
    Lefranc Bourgeois
    Akrylfärg LEFRANC BOURGEOIS burnt umber 80ml
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 45,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 562,50 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Lefranc Bourgeois akrylfärg tub, Sahara gul
    Lefranc Bourgeois
    Akrylfärg LEFRANC BOURGEOIS sahara yellow 80ml
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 45,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 562,50 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Vit plastpalett med färgfack och tumhål
    Lefranc Bourgeois
    Palett LEFRANC BOURGEOIS
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 49,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Lefranc Bourgeois Strukturpasta för akryl och blixt
    Lefranc Bourgeois
    Modelleringspasta LEFRANC BOURGEOIS 250ml
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 105,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 420,00 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Lefranc Bourgeois set med sex målarknivar
    Lefranc Bourgeois
    Målarknivar LEFRANC BOURGEOIS 6-pack
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 159,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Lefranc och Bourgeois Gesso universalprimer i en vit behållare
    Lefranc Bourgeois
    Gesso primer LEFRANC BOURGEOIS 500ml
    Genomsnittligt betyg: 4 av 5 stjärnor. 2 Recensioner.
    pris — 85,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 170,00 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Tub med magenta akrylfärg från Lefranc Bourgeois
    Lefranc Bourgeois
    Akrylfärg LEFRANC BOURGEOIS magenta 80ml
    Genomsnittligt betyg: 4 av 5 stjärnor. 1 Recension.
    pris — 45,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 562,50 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Tub med orange akrylfärg av märket Lefranc Bourgeois
    Lefranc Bourgeois
    Akrylfärg LEFRANC BOURGEOIS orange 80ml
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 45,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 562,50 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Tub Lefranc Bourgeois akrylfärg ultramarinblå
    Lefranc Bourgeois
    Akrylfärg LEFRANC BOURGEOIS ultramarine 80ml
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 45,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 562,50 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Lefranc Bourgeois akrylfärg, rosa, i tub
    Lefranc Bourgeois
    Akrylfärg LEFRANC BOURGEOIS rose 80ml
    Genomsnittligt betyg: 5 av 5 stjärnor. 1 Recension.
    pris — 45,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 562,50 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Lefranc Bourgeois medium för att fördröja torktiden
    Lefranc Bourgeois
    Retarder Medium LEFRANC BOURGEOIS 120ml
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 69,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 0,58 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Lefranc Bourgeois målarduk av bomull, storlek 6P
    Lefranc Bourgeois
    Canvas pannå LEFRANC BOURGEOIS 30x40cm
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 59,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Akrylfärg i tub från Lefranc Bourgeois
    Lefranc Bourgeois
    Akrylfärg LEFRANC BOURGEOIS silver 80ml
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 45,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 562,50 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Lefranc Bourgeois målarduk av bomull, storlek 6P
    Lefranc Bourgeois
    Canvas pannå LEFRANC BOURGEOIS 24x30cm
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 39,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Akrylfärgstub från Lefranc Bourgeois
    Lefranc Bourgeois
    Akrylfärg LEFRANC BOURGEOIS gold 80ml
    Genomsnittligt betyg: 4 av 5 stjärnor. 1 Recension.
    pris — 45,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 562,50 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Vit bärplatta för distanser
    Lefranc Bourgeois
    Palett LEFRANC BOURGEOIS 11,5x24cm
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 52,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Lefranc Bourgeois Akrylfärg Titanvitt
    Lefranc Bourgeois
    Akrylfärg LEFRANC BOURGEOIS titanium white 80ml
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 45,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 562,50 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Lefranc Bourgeois akrylfärg i safirblått
    Lefranc Bourgeois
    Akrylfärg LEFRANC BOURGEOIS sapphire blue 80ml
    Genomsnittligt betyg: 5 av 5 stjärnor. 1 Recension.
    pris — 45,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 562,50 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Tub med grön akrylfärg av märket Lefranc Bourgeois
    Lefranc Bourgeois
    Akrylfärg LEFRANC BOURGEOIS sap green 80ml
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 45,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 562,50 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Lefranc Bourgeois akrylfärg i tub
    Lefranc Bourgeois
    Akrylfärg LEFRANC BOURGEOIS royal blue 80ml
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 45,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 562,50 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Lefranc Bourgeois akrylfärg tub
    Lefranc Bourgeois
    Akrylfärg LEFRANC BOURGEOIS violet pale 80ml
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 45,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 562,50 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Lefranc Bourgeois akrylfärg i färgen turkosblå
    Lefranc Bourgeois
    Akrylfärg LEFRANC BOURGEOIS turquoise blue 80ml
    Genomsnittligt betyg: 5 av 5 stjärnor. 1 Recension.
    pris — 45,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 562,50 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Lefranc Bourgeois akrylfärg i tub
    Lefranc Bourgeois
    Akrylfärg LEFRANC BOURGEOIS naples yellow 80ml
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 45,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 562,50 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Lefranc Bourgeois Akrylfärg Terre d''Ombre Naturelle i tub
    Lefranc Bourgeois
    Akrylfärg LEFRANC BOURGEOIS raw umber 80ml
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 45,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 562,50 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Lefranc Bourgeois akrylfärg Ocre Rose tub
    Lefranc Bourgeois
    Akrylfärg LEFRANC BOURGEOIS pink ochre 80ml
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 45,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 562,50 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Lefranc Bourgeois akrylfärg, primärgul
    Lefranc Bourgeois
    Akrylfärg LEFRANC BOURGEOIS primary yellow 80ml
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 45,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 562,50 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Lefranc Bourgeois Paris akrylfärg preussiskt blått
    Lefranc Bourgeois
    Akrylfärg LEFRANC BOURGEOIS prussian blue 80ml
    Genomsnittligt betyg: 5 av 5 stjärnor. 1 Recension.
    pris — 45,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 562,50 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Lefranc Bourgeois akrylfärg Ocre Rouge tub
    Lefranc Bourgeois
    Akrylfärg LEFRANC BOURGEOIS red ochre 80ml
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 45,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 562,50 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Lefranc Bourgeois akrylfärg i tub
    Lefranc Bourgeois
    Akrylfärg LEFRANC BOURGEOIS burnt sienna 80ml
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 45,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 562,50 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
upp